Zabiegi

KURACJA ANTY-STARZENIOWA

KURACJA ANTY-STARZENIOWA

Nieustanne agresje, na które wystawiona jest skóra, zmniejszają poziom energii komórek. Spadek ten wytwarza stres oksydacyjny w komórkach i zapoczątkowuje pojawianie się zmarszczek, wiotkości, łuszczenia, utraty miękkości i elastyczności w skórze, lub innymi słowy, oznak starzenia, które zmieniają strukturę i wygląd skóry.

Czynniki środowiskowe, takie jak długie wystawianie się na promienie UV, ekstremalne zimno i gorąco, utrata wilgoci lub własny proces biologiczny skóry przyczyniają się do zmniejszonych poziomów energii i osłabiają naturalne mechanizmy ochronne.

Selvert stworzył Zabieg Anty-starzeniowy Complete & Fast, specjalnie przeznaczony dla skór, które potrzebują odzyskać energie i skorygować oznaki starzenia. Zawiera mieszankę składników aktywnych, w tym wyciąg sojowy, którego celem jest zachowanie poziomu energii w komórkach poddawanych stresowi oraz stymulowanie biosyntezy kolagenu i naprawy DNA. Dodatkowo receptura zawiera oligopeptydy, który naśladuje fragment kolagenu do wygładzania zmarszczek i poprawiania elastyczności skóry.