Zabiegi

KURACJA NAWADNIAJĄCA

KURACJA NAWADNIAJĄCA

Nawilżanie skóry to jeden z głównych problemów w kosmetyce. Warstwa rogowa młodej skóry zawiera właściwe proporcje NMF (naturalny czynnik nawilżający). To oznacza, że młoda skóra kontroluje swoje zapotrzebowanie na wilgoć dla utrzymania warstwy rogowej w odpowiednim stanie. Kiedy postępuje proces starzenia się czynniki zewnętrzne, takie jak warunki środowiskowe, ogrzewanie, klimatyzacja, opalanie się, itd., razem z czynnikami wewnętrznymi, takimi jak zmiany wewnętrzne, choroba, stres lub zmiany biologiczne – prowadzą do naturalnego odwodnienia z powodu nierównowagi i utraty działania regulującego.

Selvert stworzył profesjonalny Zabieg Nawadniający Complete & Fast, specjalnie przeznaczony dla skór odwodnionych. Jego mieszanka składników aktywnych, zawierająca Aquaphyline, przyczynia się do migracji wilgoci do powierzchni skóry i zapobiega łuszczeniu, napinając i zwiększając [według mnie powinno być zmniejszając – Andrzej] wrażliwość skóry odwodnionej. Dodatkowo pobudza syntezę kwasu hialuronowego, który podnosi zdolność przetrzymywania wody.

Zabieg Nawadniający Complete & Fast dostarcza skórze optymalny poziom intensywnego, kompletnego i integralnego nawilżenia przez okres do 24 godzin. Ta faza zawiera SPF 6.